Šalianky víťazkami medzinárodného turnaja: Najbližšie ich čaká Duslo Cup

Bývalý tréner Michal Lukačín bude mať pod palcom hlohovecký tím a na čelo šalianskeho zasadne rodák z Vlčian Ján Packa. Nedávno sa tímu podarilo získať zlato.

Získali zlato

Vycestovali na medzinárodný turnaj do Olomouca. V rámci neho zdolali tím DHK Zora, UHC Stockerau i HC Sportu Hlohovec a vybojovali si víťazstvo.

Duslo Cup

Šaľa, charakteristická dobrou hádzanou, bude ešte pred sezónou hostiť zahraničné družstvá. Tradičným podujatím, v ktorom si zmerajú svoje sily hádzanárske tímy je medzinárodný turnaj žien Duslo Cup.

Už o niekoľko dní, od 22. do 25. augusta 2019 sa Mestská športová hala v Šali zaplní divákmi pri príležitosti ďalšieho ročníka.

„Tento rok si turnaj pripíše už dvadsiatu štvrtú kapitolu a veríme že úspešnú pre naše dievčatá, ktoré obhajujú víťazstvo z posledného ročníka. Turnaj Duslo Cup sa stáva súčasťou stredoeurópskej hádzanej o čom svedčí fakt, že sme museli odmietnuť niektoré družstvá, aby sme ho stihli odohrať. Aj tak sa už natiahol na štyri hracie dni,“ uvádza klub na svojom webe.

Účastníci & program

Účasť v Šali potvrdili: HK Slovan Duslo Šaľa – Slovensko, DHK Zora Olomouc – Česká republika, Korona Kielce – Polsko, SPR Jks Jaroslaw – Polsko a UHC Stockerau – Rakúsko

Štvrtok 22.8.

18:00    Šaľa   –   Jaroslaw

Piatok 23.8.

16:00    Olomouc   –   Jaroslaw

18:00    Šaľa   –   Kielce

Sobota 24.8.

10:45    Stockerau   –   Olomouc

12:30    Jaroslaw   –   Kielce

17:45    Šaľa   –   Olomouc

19:15    Stockerau   –   Kielce

Nedeľa 25.8.

  9:00    Jaroslaw   –   Stockerau

10:45    Olomouc   –   Kielce

12:30    Stockerau   –   Šaľa

 14:00   Vyhodnotenie a ukončenie turnaja

Foto: ilustračné  

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Šaľa24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.