Nováčik medzi slovenskou futbalovou elitou oznámil meno nového trénera: K príchodu ma presvedčili priatelia

Žiar nad Hronom 20. augusta (TASR) – Novým trénerom účastníka futbalovej Fortuna ligy FK Pohronie bude Ján Rosinský. Informáciu zverejnil nováčik slovenskej najvyššej súťaže v utorok. Na lavičke nahradí Milana Nemca, ktorý odstúpil z osobných a zdravotných dôvodov.

Rosinský sa vracia do mesta, v ktorom trénoval už v sezóne 2008/2009 FK Žiar nad Hronom. „K príchodu ma presvedčili priatelia,“ povedal v rozhovore pre oficiálnu stránku klubu nový tréner. „Dočasného asistenta Rastislava Urgelu veľmi dobre poznám, veď som ho skúšal na A-licenciu. Je to veľmi fundovaný tréner, čo dokazujú aj doterajšie výsledky Pohronia v lige. Z tejto spolupráce môže niečo vzniknúť,“ dodal. Pohronie má po piatich kolách na svojom konte päť bodov.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Šport7.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.