Novozámčania bodovali na domácej pôde: S Gabčíkovom prišla deľba bodov

Futbalisti Nových Zámkov odohrali cez víkend ďalší zo zápasov 3. Ligy – Západ, ich súperom boli hráči Gabčíkova. Do stretnutia lepšie vstúpili hostia, keď sa v 7. minúte ujali vedenia vďaka gólu Spasojevića.

Zámčanom sa ešte do prestávky podarilo vyrovnať, keď sa presadil Denis Tóth. Aj druhé dejstvo začali lepšie hráči Gabčíkova, no na druhý Spasojevićov gól odpovedal v 87. minúte obranca Samuel Ďuriš.

Novozámčania nastúpili len s tromi hráčmi na lavičke, tí však do duelu nezasiahli. Po troch odohraných zápasoch patrí Novým Zámkom 13. miesto v 16-člennom pelotóne. V najbližšom kole sa predstavia doma proti Veľkým Ludinciam.

FKM Nové Zámky – ŠK 1923 Gabčíkovo 2:2 (1:1)

Góly: 29. Tóth, 87. Ďuriš – 11., 59. Spasojević

Zostavy:

FKM Nové Zámky:
Nevolný, Tóth, P. Horáček, Šimunek, Ďuriš, Letko, Pastushenko, Barta, Homola, M. Blaži, Guemache

ŠK 1923 Gabčíkovo:
Slíž, Cingel, Szénási, Matić, Prágai, Bazsó (7. Udovičić), Nagy, Gányovics, Labuda (39. Pónya), Végh (69. Bertalan), Spasojević

Sledujte nás aj na Facebooku a Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na NovéZámky24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.