Aktualizácia pre Honor Watch Magic prináša slovenčinu

Menu hodiniek Honor Watch Magic sa stane pre mnohých zrozumitelnejšie a prispôsobenie funkcií jednoduchšie. Najnovšia aktualizácii ich totiž naučila rozprávať po slovensky. Doteraz bola ich hlavným jazykom angličtina.

Smart hodinky sú vybavené 1,2-palcovým AMOLED dotykovým displejom, vlastným operačným systémom a 480 mAh batériou s takmer týždňovou výdržou na jedno nabitie. Dokážu monitorovať tepovú frekvenciu v reálnom čase pri mnohých športových aktivitách.

Spĺňajú certifikáciu 5ATM, takže sa nemusíte obávať ošplechnutia vodou pri umývaní rúk ani plávania v bazéne. Rozpoznajú plavecký štýl a zaznamenajú odplávané dĺžky. Nechýba Bluetooth 4.2, Wi-Fi ani NFC. Kombinácia troch navigačných systémov GPS, Glonass a Galileo má zabezpečiť presné zaznamenanie trasy. Vďaka funkcii TrueSleep sa dozviete informácie o vašich fázach spánku.

Honor Watch Magic sú na Slovensku dostupné vo variantoch Lava Black za odporúčanú 179,90 eur a Moonlight Silver za 199,90 eur. Všetko podstatné o hardvérovej výbave a funkciách sa dozviete zo základného infa.

Zdroj: tlačová správa

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Fony.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.