Séria Realme 5 prinesie 64 Mpix fotoaparát

Predstavenie dvojice modelov Realme 5 a Relame 5 Pro sa blíži. Event je naplánovaný na 20. augusta v New Delhi 12:30 miestneho času (9:00 nášho). Spolu s dátumom uvedenia výrobca prezradil, že vzadu nájdeme štyri fotoaparáty.

Už skôr na sociálnej sieti prezradil, že hlavný snímač ponúkne 64 megapixelov a bude tak jedným z prvých telefónov na trhu s tak vysokým rozlíšením.

Technológia Quad Camera má odštartovať novú generáciu smartfónov. Zvyšné tri fotoaparáty poslúžia na snímanie širokouhlých záberov (119° uhol), makrosnímky od 4 cm a portréty v rôznych režimoch. 

V novej sérii Realme 5 použije výrobca 64 Mpix obrazový čip od Samsungu Isocell Bright GW1. Podrobne sme sa mu venovali v májovom článku Samsung uviedol 64 Mpix snímač pre mobilné zariadenia.

Zdroj: twitter.com/realme

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Fony.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.