Cestou po Slovensku proti kyberšikane: Donatour 2019 zavíta na zámok Hlohovec

Donatour 2019 je turné streamera Donata Moriconiho, ktorý sa rozhodol, že 10-dňovou cestou na longboarde naprieč Slovenskom poukáže na kyberšikanu v online priestore.

Kyberšikana sa stáva závažným problémom najmä medzi stredoškolákmi, ktorí trávia veľa času na sociálnych sieťach. Donato Moriconi sa počas svojej 600km cesty z Košíc do Bratislavy na elektrickom longboarde zastaví vo viacerých mestách a neobíde ani Hlohovec.

Donato Moriconi dorazí do Hlohovca počas deviateho dňa Donatour, 6.augusta, približne o 16:00 hod. S fanúšikmi sa stretne na hlohovskom zámku, kde bude mať pauzu na ceste z Nitry do Trnavy.

Celú cestu Donata Moriconiho s heslom #pevnenanohach, aj jazdu po Hlohovci môžete sledovať online.

„Príďte aj vy podporiť jeho myšlienku boja proti kyberšikane a povzbudiť ho na zámok aj osobne. Poteší sa a dodá mu to energiu na ďalšie kilometre,“ pozýva mesto Hlohovec fanúšikov.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Hlohovec24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.