Ďalší tip na strávenie voľného času: Na prešovskom amfiteátri bude takýto festival

Chystá sa totiž už 3. ročník festivalu 4 Brothers Festival v Prešove. Prebiehať bude hneď v dvoch dňoch a to od 19. do 20. júla 2019 na prešovskom amfiteátri.

Pre návštevníkov je opäť pripravený program plný zaujímavých interpretov zastupujúcich rôzne hudobné žánre. Každý deň bude špecifický, niečím iný, zaujímavý a zastúpený tancom, hudbou, umením a zábavou.

Na svoje si teda príde každý z návštevníkov festivalu. Vystúpia mená ako Reks, Fuera Fondo, Szpilersi, Tulym, Lord Alex, L4ST, Bratislavské dievčatá, Strana Východná & Live band a ďalší. Deti do 15 rokov majú vstup zdarma, vstupné na 2 dni je 10 eur.

A videli ste už to, ako by v budúcnosti mohla vyzerať obľúbená Delňa? Pozrite si to sami vo fotogalérii.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Prešova a okolia.

Hl. foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Prešov24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.