Mikulášan Ivan Krajčírik (19): Talentovaný brankár bude chytať Europsku ligu!

Devätnásťročný brankár dostane príležitosť pri zranení Matúša Macíka. Tréner Liptákov Ján Haspra neprezradil na stredajšej predzápasovej tlačovej konferencii ďalšie mená zo základnej zostavy. „Pre toho, kto sleduje dianie v našom klube, nebude zostava žiadnym prekvapením,“ zdôraznil Haspra, ktorému budú chýbať aj Filip Twardzik a Matej Kochan, ináč je mužstvo zdravotne v poriadku.

Haspra priznal, že ho čaká najväčší zápas v trénerskej kariére: „Pocity sú také normálne, nepociťujem dáku zvláštnu nervozitu. Trénujem už dosť dlho. Bude to len ďalší zápas, no samozrejme iný ako predchádzajúce. Pôjde o vrchol mojej kariéry, keď si predstavím, že som pred mesiacom viedol mužstvo v III. lige v stretnutí v Poltári. A teraz to bude Levski Sofia. Je to sakramentský rozdiel, zároveň nová skúsenosť. Hodili ma do vody a tak musím plávať.“

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Ružomberok24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.