Samsung Galaxy Note 10 sa ukázal na ďalších obrázkoch

Skladačku ale z doterajších únikov môžeme budovať aj ďalej. Server Androidbeat špekuluje, že menšia verzia dostane 6,4-palcový AMOLED displej, Snapdragon 855 alebo Exynos 9820, až 8 GB RAM, slot pre microSD karty a odolnosť voči vode s certifikáciou IP68. 

Vzadu očakávame 12 Mpix základný fotoaparát s meniteľnou clonou, 12 Mpix teleobjektív a 16 Mpix širokouhlý fotoaparát. Výbava väčšieho Galaxy Note 10 Pro alebo Plus by mala byť rovnaká, no k trojici optík pribudne ešte vraj pribudne senzor pre snímanie vzdialenosti. Buď pre lepšie snímanie fotografií, alebo pre virtuálnu realitu v špeciálnych aplikáciách.

Ak vám v tomto momente prišiel na um ToF  senzor na Huaweii P30 Pro vedzte, že pravdepodobne pôjde o prakticky rovnaký prvok. A kritici nájdu viac podobností s vlajkovou loďou od jedného z najväčších konkurentov. Najnovšie úniky press fotografií naznačujú otočenie tria fotoaparátov na výšku a dokonca aj farebnú verziu s farbou meniacou sa podľa dopadu svetla. 

Zdroj: Androidbeat.com

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Fony.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.