Mestský kúpeľ v lete neotvoria: Prebieha veľká rekonštrukcia, FOTO a VIDEO

Potreba rekonštrukcie sa tento rok prejavila prasknutým potrubím, kedy porucha mestský kúpeľ odstavila na niekoľko dní. Voda cez prasklinu prenikala do technickej miestnosti.

„Na rekonštrukciu kúpeľa bolo vyčlenených 200-tisíc eur, no nám sa podarilo vysúťažiť rekonštrukčné práce za 161 725,50 eur. Táto suma je už aj s DPH. Zmluva bola podpísaná 10. júna,“ prezradil začiatkom júna hovorca mesta Tomáš Holúbek.

Aktuálne teda prebieha rekonštrukcia prítokových a odtokových potrubí a trysiek, cez ktoré do bazéna prúdi voda. Bazén bude napokon potiahnutý bazénovou fóliou. Rovnaká fólia je použitá v bazénoch letného kúpaliska.

Rekonštrukcia sa týka oboch bazénov: 25 metrového plaveckého bazéna, detského bazéna. Dodávateľ by mal rekonštrukciu ukončiť najneskôr do 30. septembra.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Nitra24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.