Policajná akcia Mládež v susednom okrese: Trojica tínedžerov má čo vysvetľovať

Policajti z Púchova vykonali preventívno-bezpečnostnú akciu pod názvom Mládež, ktorá bola zameraná proti požívaniu alkoholických nápojov mladistvými a maloletými osobami a  podávaniu alkoholických nápojov osobám mladším ako 18 rokov. Informoval o tom Pavol Kudlička, hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne.

„V meste Púchov boli skontrolované vo večerných hodinách viaceré prevádzky a verejné priestranstvá, kde sa najčastejšie zdržiava mládež. Počas akcie Mládež boli predvedené na obvodné oddelenie PZ v Púchove tri osoby  – z toho dvaja chlapci a jedno dievča,“ povedal krajský policajný hovorca.

Ako ďalej uviedol, 16-ročná Simona sa podrobila dychovej skúške na alkohol s výsledkom 0,06 mg/l (0,13 promile), 17-ročný Patrik sa podrobil dychovej skúške na alkohol s výsledkom 0,05 mg/l (0,10 promile) a 17-ročný Oliver sa podrobil dychovej skúške na alkohol s výsledkom 0,14 mg/l (0,29 promile). „Následne boli vyrozumení zákonní zástupcovia a po vypočutí boli osoby prepustené,“ do­dal.

Dajte LIKE na našej FB stránke a máte vždy čerstvé info z Považskej Bystrice a okolia

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Považská24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.