Koncert či street food festival? Víkendová ponuka šitá pre Žiarčanov

Večer s Akropolou

piatok o 17:00 hod. pavilón na Námestí Matice slovenskej, Žiar nad Hronom
Koncert obľúbenej hudobnej skupiny plný známych piesní a šlágrov. Podujatie je súčasťou šnúry letných akcií na žiarskom námestí.

Štiavnický živý šach

sobota, Banská Štiavnica
Letný deň na trojičnom námestí s historickými prvkami, tradičnými remeslami i typickou štiavnickou partičkou šachu so živými figúrkamim.

Gotický piknik na hrade

sobota o 10:00 hod., Mestský hrad, Kremnica
Kremnické múzeum pozýva na tematický historický piknik na mestskom hrade. Súčasťou podujatia bude historický program, stredoveká kuchyňa a tvorivé dielne.

MINI FOOD FESTIVAL 2019

sobota od 11:00 hod., Pod hradbami (vedľa autobus. stanice), Kremnica
Ďalší ročník gastro festivalu Mini Food Festival v historickom mestečku. Streed food špeciality ochutnáme priamo pod kremickými hradbami.

Vernisáž (Arter Eniac) – Emil

nedeľa o 17:00 hod., Akropola, Kremnica
Vernisáž výstavy v galérii Akropolička komixovej série známej ako Emil z Kremnice, ktorá vychádza na pokračovanie v tlačenej verzii Kremnických novín. Autorom ilustrácií a textov je grafik arter Eniac.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Žiar.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.