Kino má za sebou prvé filmové premiéry: Na čo sa môžete tešiť tento víkend?

Prvý premietací víkend v zrekonštruovanom kine Úsmev prilákal stovky Hlohovčanov. Ohlasy boli veľmi pozitívne, návštevníci ocenili, že po dlhej dobe si môžu premiérové filmy pozrieť v našom meste a nemusia za nimi cestovať do okolitých väčších miest. Divákom sa páčili nové zrekonštruované priestory, aj online systém kupovania vstupeniek.

Našli sa však aj mierne kritické ohlasy. Podaktorí návštevníci poukázali na to, že treba zlepšiť možnosti zakúpenia občerstvenia a celkovo najviac pripomienok bolo adresovaných na klimatizáciu v kine, ktorá počas horúceho dňa divákmi nabité kino nestíhala vychladiť a vzduch bol vydýchaný.

Na pripomienku reagoval dramaturg kina Michal Juhás: „V kinosále bolo napríklad vo štvrtok 37,8 stupňa a keď sme pustili klímu, tak to vychladilo na 27 stupňov behom piatich hodín. V lete pri teplotách atakujúcich štyridsiatky to v podstate schladí max na 25–26 stupňov, ani pri nepretržitej prevádzke by to sálu na nižšiu teplotu nevychladilo. Jedná sa o špecifické zariadenie, ktoré vie v zime aj dokurovať kinosálu, takže aj preto to nie je čisto zamerané iba na chladenie.“

Keďže počasie sa umúdrilo a tento víkend nás čaká chladnejšia vlna, v kine bude istotne príjemná klíma. Prinášame vám prehľad filmov, ktoré sú cez víkend v ponuke:

Štvrtok, 11.7.2019

  • 17:30 hod., Muži v čiernom: Globálna hrozba
  • 20:00 hod., Mŕtvi neumierajú

Piatok, 12.7.2019

  • 17:00 hod., Willy a kúzelná planéta
  • 19:00 hod., Avengers: Endgame – predĺžená verzia

Sobota, 13.7.2019

  • 17:30 hod., Muži v čiernom: Globálna hrozba
  • 20:00 hod., Korisť

Nedeľa, 14.7.2019

  • 17:00 hod., Willy a kúzelná planéta
  • 19:00 hod., Avengers: Endgame – predĺžená verzia

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Hlohovec24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.