Na Pohodu aj z nášho mesta: Kraj vypraví na festival viaceré priame autobusy

Návštevníkom festivalu Pohoda vychádza trnavská krajská samospráva v ústrety ponukou priamej autobusovej dopravy priamo na podujatie a späť.

Špeciálne pohodové linky ich dovezú pred vstupnú bránu festivalu, čo najmä v deň začiatku festivalu ušetrí čakanie na vjazde v porovnaní s osobným automobilom viac ako o hodinu.

„Autobusové spojenie bude z Dunajskej Stredy cez Galantu a Sereď, tiež zo Skalice cez Holíč a Senicu, takisto z Hlohovca cez Piešťany a priamy spoj bude aj z Trnavy. Z každého mesta pôjde jeden autobus. Vo štvrtok si tak návštevníci môžu vychutnať festivalovú pohodu už od 16.00 h. V nedeľu je naplánovaný odchod o 10.30 h spred hlavného pódia,“ informoval Jaroslav Vacek z odboru komunikácie Trnavského samosprávneho kra­ja.

Foto: ilustračné

Prípravy na hudobný festival Pohoda sú v plnom prúde. Pozrite si zábery priamo odtiaľ.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Hlohovec24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.