Zima je ďaleko, o Big Airi je už ale rozhodnuté: Organizátori prehovorili

,,Len pred pár týždňami sa odskákal druhý ročník Letného Big Airu v meste, ale my neleníme. Sme radi, že ste si s nami užili tento letný hudobno-adrenalínový víkend v Kremnici,“ oznamujú organizátori Big Air v meste. Fanúšikovia podujatia na túto správu čakali, minulú zimu totiž Big Air jeden ročník vynechal.

FRST Crew o. z. sa už pomaly púšťa do príprav zimného Big Airu 2020. Tomu má patriť 14. a 15. február budúceho roka. Zo zimných verzií akcie to bude už dvanásty ročník.

Súčasťou súťaže snowboardistov a freeskierov z celej Európy, bude už tradične aj zimná párty na kremnickom námestí s hudobným aj bohatým sprievodným programom.

Obzrite sa s nami za letným Big Airom na kremnickom kupku. Pozrite si oficiálne Aftermovie pod článkom a fotky v priloženej galérii.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Žiar.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.