Jolana (49) z Batizoviec odišla ešte v máji na nákup: Doteraz sa domov nevrátila

49-ročná Jolana z obce Batizovce je nezvestná od 19. mája, kedy v čase o 9:00 hodine odišla z miesta trvalého bydliska s tým, že pôjde autobusom do Svitu. Tu chcela urobiť nákup a zaplatiť účet za elektrinu. Do dnešného dňa sa však domov nevrátila, ani o sebe nepodala žiadnu správu. Informuje o tom hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Igor Pavlík.

„Hľadaná je vysoká 160 centimetrov, plnoštíhlej postavy, má dlhé rovné vlasy gaštanovej farby a hnedé oči,“ uviedol Pavlík s tým, že na sebe mala oblečené čierno-biele kockované legíny, dlhé ružové tričko so vzorom kvietkov s krátkym rukávom, čierno-biely kockovaný tenký pulóver bez zapínania a na nohách mala obuté čierne baleríny.

„Na predlaktí pravej ruky má vytetované srdce a taktiež tam má viditeľnú jazvu po porezaní sa,“ ozrejmil policajný hovorca a dodal, že akékoľvek poznatky k hľadanej osobe možno oznámiť na OPaKTČ OKP OR PZ Poprad, na telefónnom čísle 0961 893 371, resp. na linke 158. Informácie môžete poskytnúť aj prostredníctvom facebookovej stránky Policajného zboru.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Poprad24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.