Letné zábery z Dediniek a okolitého raja: Fotky, ktoré očaria aj vás

S krásou letného obdobia obdobia sa stretávame doslova na každom kroku. Rána sprevádzajú rôzne inverzie a hmly. Polia sú krásne rozkvitnuté. Toto všetko sa snaží zachytiť na fotkách aj Štefan Polgári z nášho regiónu, s ktorého zábermi ste sa už na našom portáli stretli.

Dôkazom toho, že okolie Dediniek a Slovenský raj je naozaj úchvatný, sú aj viaceré zábery, ktoré nájdete v našej galérii.

Väčšina záberov vyráža dych. O tom, že fotoaparát je pri umelcovi v správnych rukách, niet pochýb. Na fotkách okrem samotnej Dobšinej a jej blízkeho okolia vidieť aj rozprestierajúcu sa prírodu Slovenského Raja, končiare, či Dobšinský kopec. Nechýbajú však ani fotky Dediniek, ktoré sú profesionálne zachytené. Viac fotiek od autora nájdete TU.

Pozrite sa, aké zábery sa počas uplynulých dní podarilo nafotiť Štefanovi, Vaše oči určite nebudú ľutovať.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Rožňava24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.