Žiarski policajti riešia mladíka (20): Havaroval opitý a toto našli v aute, FOTO

Mladík nezvládol riadenie a havaroval pri vychádzaní z centra Štiavnice. O prípade informuje krajská polícia na svojom oficiálnom facebookovom profile. Ako opisujú policajti, vodič pravou časťou nauta nabehol v križovatke na kamenné spevnenie svahu pri ceste a s autom sa prevrátil na strechu.

,,Polícia v Žiari nad Hronom obvinila dvadsaťročného Banskoštiavničana z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Pri dokumentovaní dopravnej nehody bola u neho vykonaná dychová skúška a dôvod nehody bol jasný. Nafúkal 1,75 promile alkoholu!,“ uvádza polícia s tým, že v aute s ním bola aj spolujazdkyňa (26), ktorá sa ľahko zranila.

To však nebolo všetko. V súvislosti s týmto prípadom polícia okrem alkoholu rieši aj podozrenie z drogovej trestnej činnosti. ,,V havarovanom aute bola nájdená injekčná striekačka s neznámym obsahom, ktorá bola zaslaná expertízne skúmanie,“ dodávajú k prípadu z pondelkového (8.7.) večera policajti.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Žiar.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.