Lučenčania budú na niekoľko hodín bez vody: Kedy a kde dôjde k odstávke?

V meste Lučenec v úseku medzi Vinicou a Ulicou lúčnou bude dňa 8. júla 2019 prerušené zásobovanie pitnou vodou. Dôvodom je odstraňovanie poruchy na zásobnom vodovodnom potrubí DN 600 (oceľ).

K odstávke dôjde v čase od 8:00 do 18:00 na uliciach: Lúčna, Šolochovova, Letná, Mlynská, Garbiarska, Parková, Modré Zeme, Barakova, Šoltésovej, Osada, Gyurkovitsa, Vinohradná rovina, Krátka a Jarná.

Náhradné zásobovanie bude riešené autocisternou, ktorá sa bude postupne presúvať po uvedených uliciach počas odstávky pitnej vody.

„Nakoľko ide o opravu poruchy na jednom z hlavných zásobných potrubí pre mesto Lučenec, porucha bude odstraňovaná počas viacerých pracovných dní, počas ktorých môže dôjsť k zhoršeniu kvality dodávanej vody v senzorických ukazovateľoch aj v ostatných častiach mesta Lučenec,“ informuje samospráva na svojom webe.

Ilustračné foto, pixabay.com

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Lučenec24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.