OTESTUJTE SA: Spoznáte zákutia pri Rožňave na FOTKÁCH?

Krásnych miest nachádzajúcich sa priamo v našom meste je viacero. No pochváliť sa má čím aj okolie Rožňavy. A práve na takéto miesta sme sa teraz zamerali. Spoznáte ich prostredníctvom fotiek a pod časovým tlakom? Veď si to vyskúšajte…

Vo fotokvíze na vás postupne čaká 10 fotiek, na ktorých sú miesta, ktoré sa od Rožňavy nenachádzajú ďalej ako zopár kilometrov. Ku každej fotke musíte priradiť to správne miesto. Na jednu odpoveď máte len 15 sekúnd. Ak to nestihnete, otázka bude vyhodnotená ako nezodpovedaná.

Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne. Môžete ho kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vašim priateľom. Registrovaní užívatelia sa môžu objaviť v tabuľke najlepších.

Otestujte sa tu: Spoznáte na FOTKÁCH krásne miesta ležiace neďaleko nášho mesta?

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Rožňava24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.