Slnečný rockový koncert: Zlatomoravčanom zahrajú českí heavy metalisti

Mesto Zlaté Moravce v spolupráci s Mestským strediskom kultúry a športu si aj toto leto pripravili pre ľudí z mesta i okolia takzvaný Slnečný rockový koncert. Ide už v poradí o 9. ročník tejto hudobnej akcie, hovoriť teda môžeme smelo o stálici zlatomoravsého kultúrneho leta.

Koncert sa bude konať na zlatomoraveckom amfiku v piatok 26. júla 2019 so začiatkom o 17:00 hodine. Ako na tomto podujatí býva zvykom, vstupné je pre všetkých zdarma.

A kto vystúpi na pódiu? Na programe je viacero hudobných peciek. Uvidíme kapely: Embryo, Fornax, Len Tak, Palo Drapák, Inside a headlinerom koncertu bude česká hudobná skupina Witch Hammer.

Witch Hammer je heavy metalová formácia, ktorá vznikla v roku 1999. Chalani pochádzajú z najvýchodnejšieho mesta Českej republiky – Jablunkovo. Kapela začínala s prevzatými piesňami od legiend ako BLACK SABBATH, JUDAS PRIEST, DEEP PURPLE, v súčasnosti už ale hrá prevažne vlastnú tvorbu.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Moravce24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.