Do Topoľčianok dorazila kolóna automobilových veteránov: FOTO a VIDEO

Zraz historických vozidiel sa konal v nedeľu v obci Súlovce, odkiaľ veterány vyrazili ďalej. Ich trasa bola cez obce Oponice, Kovarce, Čeľadice, Nitrianska Streda, Soľčany, Bošany, Klátova Nová Ves, Skýcov a záver bol v obci Topoľčianky.

V Topoľčiankach sa následne konala prehliadka týchto vozidiel, medzi ktorými boli kúsky rôzneho veku a značiek. V kolóne boli autá z prvej polovice 20. storočia, no i štvorkolesové tátoše z nedávnej minulosti, konca 20. storočia. Okrem automobilových veteránov sme mohli vidieť aj staré motocykle. Pozrite si historické stroje v našej priloženej video a fotogalérii.

Z Topoľčianok sa kolóna historických strojov presunula späť do Oponíc na námestie, kde sa taktiež konala ich ďalšia prehliadka. Na tomto mieste prebehol aj záver celej akcie.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Moravce24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.