Martinskí policajti obvinili Rudolfa (42): Mal vyčíňať v herni, FOTO

Martinskí kriminalisti dôslednou operatívno-pátracou činnosťou aj za pomoci občanov odhalili podozrivého z majetkovej trestnej činnosti. Informuje o tom žilinská krajská polícia na svojej oficiálnej facebookovej stránke.

,,Vyšetrovateľka Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Martine obvinila Rudolfa (42) z okresu Martin zo zločinu krádeže. Obvinený muž sa mal v prvej polovici tohto mesiaca vlámať do prevádzky herne vo Vrútkach. Následne mal z jej priestoru odcudziť finančnú hotovosť,“ uvádzajú muži zákona s tým, že predbežná škoda sa vyšplhala na 4 600 eur.

Vyšetrovateľka podľa polície na obvineného muža spracovala podnet na návrh na jeho vzatie do väzby a ďalšie okolnosti prípadu sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Martin24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.