Medzi Jarovcami a Bratislavou sa zrazilo niekoľko áut, zasahujú hasiči

Ako informuje Operačné stredisko HaZZ v Bratislave – kraj, po pol ôsmej hodine večer bola nahlásená dopravná nehoda viacerých motorových vozidiel na ceste medzi Jarovcami a Bratislavou. Na mieste aktuálne zasahuje osem príslučníkov HaZZ s dvoma kusmi požiarnej techniky.

„Po príjazde na miesto udalosti bolo zistené, že ide o nehodu troch motorových vozidiel. Hasiči momentálne poskytujú viacerým prítomným zraneným osobám prvú pomoc v spolupráci s prítomnými posádkami Záchrannej zdravotnej služby a vykonávajú na vozidlách protipožiarne opatrenia,“ informujú hasiči.

Tento týždeň končí viacerými nehodami. V piatok poobede sa na diaľnici D1 v smere do Bratislavy stala vážna havária. Pri zrážke dvoch áut utrpeli zranenia rôzneho rozsahu dve osoby.

Vodiči sa zdržali aj v dlhej kolóne. Na bratislavskom Prístavnom moste v smere na Zlaté Piesky sa zrazili tri autá. Blokovaný bol ľavý pruh a zdržanie trvalo takmer hodinu. Kolóna siahala až na úroveň Incheby.

Ilustračné foto, TASR

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Bratislava24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.