Udalosť roka sa nezadržateľne blíži: Prinášame vám prvé info k Spišskému trhu

Jedným z tradičných podujatí v Spišskej Novej Vsi, bez ktorého si júl mnohí ani nevieme predstaviť, je Spišský trh. A tešiť sa naň môžeme aj tento rok. Už o niekoľko týždňov sa centrum nášho mesta zaplní stánkami, rôznymi atrakciami či umelcami zo Slovenska aj zahraničia.

64. ročník Spišského trhu sa uskutoční od 18. do 21. júla 2019.

Spišský trh bude prebiehať na Letnej, Zimnej, Školskej, Elekrárenskej ulici, Radničnom a Štefánikovom námestí, ako aj na ulici Ing. O. Kožucha. Nebudú chýbať stánky so spotrebným tovarom či občerstvením.

Návštevníci sa podľa slov kompetentných môžu tešiť na zábavné atrakcie pre rôzne vekové kategórie – od nafukovacích atrakcií pre najmenších až po adrenalínové. Tohtoročnou novinkou bude ruské kolo vysoké 30 metrov. Súčasťou Spišského trhu bude už tradične aj kultúrny program a slávnostné otvorenie, ktoré sa bude konať v piatok 19. júla o 18:00 na hlavnom pódiu.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah zo Spišskej a okolia.

Ako to vyzerala počas Spišského trhu minulý rok si môžete pozrieť v priloženej galérii.

Hl. foto: archívne

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Spišská24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.