Volejbalovým reprezentáciám sa v Humennom nedarilo: Slová chvály pre fanúšikov

V rámci Zlatej európskej ligy najprv slovenskí volejbaloví reprezentanti podľahli v humenskej športovej hale za 113 minút Lotyšsku 1:3 (-22, –15, 16, –21) a následne prehrali aj reprezentantky v derby zápase s Českom 1:3 a to za 121 minút. Oba zápasy sledovalo na mieste 800 divákov.

A práve tréner reprezentantiek či samotné hráčky si podľa hlasov zverejnených na svf.sk pochvaľovali atmosféru v Humennom. „Chcem sa poďakovať našim fanúšikom za podporu a našej federácii za výborne pripravené podujatie. Snaží sa nám vytvárať najlepšie podmienky,“ uviedol tréner ženského výberu Marco Fenoglio.

„Hralo sa nám tu veľmi dobre, fanúšikovia nás hnali od začiatku do konca a chcem im za to poďakovať,“ vyzdvihla podporu fanúšikov nahrávačka a kapitánka SR Barbora Koseková. „Atmosféra v hale bola skvelá, na východe hrám vždy rada,“ poznamenala blokárka Veronika Hrončeková.

V pripojenej fotogalérii si môžete pozrieť momentky z obidvoch zápasov.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Humenné24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.