Mestskí policajti varujú: Na TOTO si budú špeciálne dávať pozor

Mestskí policajti si posvietia na parkovanie v mestských častiach. Ich cieľom je zabrániť nesprávnemu parkovaniu na krajniciach či v zákazoch na parkovanie.

„Nesprávnym odstavením vozidla na miestnej komunikácii vodiči často znemožňujú údržbu tejto komunikácie. Okrem toho negatívne ovplyvňujú plynulosť premávky a ohrozujú chodcov,“ upozornil náčelník Mestskej polície v Liptovskom Mikuláši Marián Jančuška.

Primátor mesta ocenil, že v poslednej dobe vidno program v parkovaní. „Ja sa chcem viacerým obyvateľom poďakovať. Vždy skoro ráno si denne zvyknem prejsť naše mestečko a v poslednej dobe badať, že na uliciach v niektorých mestských častiach nastala zmena. Neboli plné áut parkujúcich po krajniciach. Vozidlá si vodiči začali parkovať v garážach a na svojich pozemkoch tak, ako sa to má,“ vyjadril sa primátor Ján Blcháč.

foto: Ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Mikulas24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.