Zhodil zábrany i šaty: Po nočnej Bratislave sa prechádzal mladík naostro!

Keď sa Bratislava zahalí do tmy, nikdy neviete, čo na vás spoza ďalšieho rohu vyskočí. Bratislavskí policajti riešili v utorok (11. 6.) kuriózny prípad.

Bratislavský diskopríbeh

„Privolanou hliadkou PZ bol včera krátko pred 05:00 hod. pred jedným z podnikov na Župnom námestí obmedzený na osobnej slobode 21-ročný Bratislavčan. Ten sa tam prechádzal nahý, pričom na hlave mal iba čiernu kuklu,“ informovala polícia.

Keďže svojím konaním pohoršoval verejnosť, policajti ho zobrali na policajnú stanicu. Tam priznal, že dôvodom jeho nočnej prechádzky v Adamovom rúchu mala byť údajná stávka. „Po vykonaní potrebných úkonov bol muž prepustený na slobodu,“ dodala polícia.

Ak chcete dostávať pravidelný prísun čerstvých správ z Bratislavy a okolia, sledujte nás na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Bratislava24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.