Prestúpi Denis Vavro do AS Rím?

V Žiline hral s Milanom Škriniarom. Následne sa spolu opätovne stretli v slovenskej reprezentácii. Teraz je reálne, že Vavro za svojím ex-kolegom prestúpi do talianskej Serie A.

Denis Vavro má aktuálne 23 rokov a s dánskym klubom FC Kodaň kontrakt platný do roku 2022. Spoľahlivé výkony v klube a pravidelné štarty v slovenskej reprezentácii mu priniesli pozornosť zaujímavých futbalových značiek. 

Jednou z nich je taliansky klub AS Rím, o celej veci informuje renomovaný taliansky novinár Gianluca Di Marzio. „Neistota v Ríme sa chýli ku koncu. Novým koučom sa stal Paulo Fonseca a riešiť sa začali aj posily,“ píše na svojom webe. 

[embedded content]

„AS Rím sa aktuálne zaujíma o slovenského stopéra Denisa Vavra. Klub by zaňho mohol zaplatiť približne dvanásť miliónov eur a jednalo by sa o posilu na niekoľko rokov,“ informuje Di Marzio známy svojimi overenými správami zo zákulisia klubov.

Transfer slovenského reprezentanta by mal byť vyriešený v najbližších týždňoch. 

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Šport7.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.