Pri zrážke s autom sa ťažko zranil cyklista: Polícia hľadá svedkov nehody

Okresný dopravný inšpektorát v Trnave vyšetruje dopravnú nehodu. Informovala o tom hovorkyňa KR PZ v Trnave, Martina Kredatusová. Nehoda sa podľa informácií z polície stala v sobotu 4. mája o 14:50 v obci Kátlovce pri odbočke na obec Nižnú.

„Za doposiaľ presne nezistených okolností sa tu neznáme osobné auto zrazilo s cyklistom, ktorý pri nehode utrpel ťažké zranenia,“ uvidela trnavská krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

„Polícia žiada svedkov, ktorí nehodu videli, aby sa prihlásili a pomohli tak jej včasnému objasneniu,“ dodáva Kredatusová a ozrejmuje, že svedkovia sa môžu prihlásiť prostredníctvom linky 158 alebo formou súkromnej správy na oficiálnej stránke Polícia Slovenskej republiky na Facebooku, prípadne priamo na dopravnom inšpektoráte na čísle 0961 10 3501 (3518).

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Dnes24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.