Info o Sninských rybníkoch: Vyhľadávané biokúpalisko zaháji sezónu tento víkend

Letnú turistickú sezónu 2019 na biokúpalisku Sninské rybníky otvoria v sobotu 15. júna.

Známy areál využíva technológiu samočistenia vody pomocou rastlín a rias, pričom patrí medzi prvé svojho druhu na Slovensku. Jeho kapacita je 2000 návštevníkov a plocha biotopu predstavuje 4 000 metrov štvorcových. V roku 2015 sa stalo Najproduktom cestovného ruchu Prešovského samosprávneho kra­ja.

Vstupné sa oproti posledným rokom menení. Ak sa pozrieme na cenník bez karty obyvateľa Sniny, tak vedzte, že za celodenný vstup pre dospelého zaplatíte 4,5 eur (poldenný vstup 3 eurá), pre dieťa od 7 do 14 rokov 2,5 eur (poldenný 1,7 eur) a pre dieťa od 2 do 6 rokov 1 euro (poldenný 0,5 eur). K dispozícii sú aj rodinné balíky či permanentky za zvýhodnené ceny.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Minulý týždeň sme vám priniesli toto video z príprav kúpaliska Šírave. Videli ste?

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Humenné24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.