Ak ste si ho neprevzali, čítajte pozorne: Kompostéry sa vydávajú na novom mieste

Mesto Zlaté Moravce vydalo oznámenie, podľa ktorého každý občan, ktorý v našom meste vlastní alebo má v prenájme nehnuteľnosť – druh pôdy záhrada – má nárok na záhradný kompostér.

Kompostéry sa u nás vydávajú už niekoľko mesiacov. Doposiaľ ste si ich mohli bezplatne vyzdvihnúť v mestskom podniku Službyt na Radlinského ulici. Magistrát však informoval, že po novom sa budú vydávať inde.

Občania, ktorí majú o kompostéry záujem, si ich môžu bezplatne vyzdvihnúť v mestskom podniku Technické služby mesta Zlaté Moravce so sídlom Bernolákova 59, Zlaté Moravce, a to v dňoch pondelok a piatok od 09.00 hod do 12.00 hod.

„Podmienka poskytnutia tohto kompostéra je preukázanie vzťahu k nehnuteľnosti buď listom vlastníctva alebo nájomnou zmluvou, pričom na jeden pozemok môže byť vydaný len jeden záhradný kompostér,“ informuje radnica.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Moravce24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.