Požiar píly v Spišskej Belej spôsobil obrovské škody: Spoločnosť ich vyčíslila na 500 tisíc

34-ročný muž z obce Spišská Belá oznámil na linku 158 Krajského riaditeľstva Policajného zboru Prešov, že v jednej z miestnych firiem došlo k požiaru. Informovala o tom hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová.

„V pondelok (10.6.) vo večerných hodinách z doposiaľ nezistených príčin vznikol požiar v objekte, ktorý slúži na spracovanie drevnej hmoty, pričom zasiahol aj okolité prístrešky na piliny a štiepku,“ uviedla Ligdayová s tým, že elektroinštalácia ako aj pracovné stroje – rámová píla, rozmetacia píla, skracovacia píla, dopravníkové pásy apod., boli komplet zničené.

„Poškodená spoločnosť škodu vyčíslila na 500 tisíc eur. Pri likvidácii požiaru nedošlo k žiadnym zraneniam osôb,“ ozrejmila policajná hovorkyňa a dodala, že kežmarský vyšetrovateľ začal trestné stíhanie vo veci zločinu poškodzovanie cudzej veci. Polícia intenzívne preveruje všetky okolnosti tohto prípadu.

foto: ilustračné

Pozrite si video, v ktorom operačný dôstojník hovorí o tom, ako by sme mali volať na linku 158.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Poprad24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.