Horúčavy lákajú k vode: Vieme kedy otvoria vynovený Kamenáč

Kúpalisko v Kamennom mlyne bude otvorené od soboty 22. júna. Informovalo o tom mesto na svojom webe. Ako ďalej uvádza radnica, na návštevníkov čaká niekoľko noviniek.

„Horúce počasie láka k vode. Od začiatku mesiaca je otvorené kúpalisko Castiglione na Družbe, už o pár dní sa bude dať osviežiť aj na prírodnom kúpalisku v Kamennom mlyne. Otvára sa v sobotu 22. júna 2019 o 10:00,“ informuje mesto. Kúpalisko láka na obnovený povrch bazéna a ďalšie novinky, ktoré majú byť pre návštevníkov prekvapením.

Trnavčanov privítajú aj tri nové detské šmykľavky do plytkej vody.

„Prípravy na novú sezónu v Kamenáči momentálne finišujú. Po vlaňajšku boli potrebné viaceré úpravy, kvôli havárii sa musela vymeniť celá elektrifikácia, a až po jej sfunkčnení bolo možné vyskúšať čerpadlá v studniach,“ ozrejmuje radnica.

Ako ďalej uvádza mesto na svojej stránke, podľa slov Víta Malovca, prevádzkara kúpaliska, mali byť práce ukončené prvý májový deň tohto roku. Kvôli nepriazni počasia však bolo všetko hotové až ten posledný. Napriek tomu bude kúpalisko otvorené len o týždeň neskôr, než bolo pôvodne plánované, 15. júna.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Dnes24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.