Fanúšikovia si vydražili postupové dresy HK Nitra: Padol nový nitriansky rekord

Do júnovej dražby išli biele dresy hráčov HK Nitra, v ktorých odohrali postupové zápasy s Duklou Trenčín a HKM Zvolen. Fanúšikovia sa chopili šance. Ako informuje HK Nitra na klubovom webe, dokopy prišlo 994 ponúk a 25 z 28 dresov sa prehuplo cez 100 eur.

Prepisovala sa aj história dražieb. Padol nový rekord. „Absolútnym a neohrozeným lídrom vo všetkých smeroch sa stal dres Samuela Bučeka. Prišlo naň 177 prihodení. Pre porovnanie druhý v poradí, dres Kenneyho Morrisona, mal 87 prihodení. Bučekov dres je zároveň so sumou 1100 eur novým nitrianskym rekordom v histórii dražieb,“ píše HK Nitra.

Ako uvádza klubový web, druhá najvyššia suma v dražbe 350 eur padla za dres Morrisona. „Noví majitelia si dresy môžu po preukázaní OP a po zaplatení vyzdvihnúť od štvrtka rána vo fanshope klubu v OC MAX v Nitre,“ dodáva klub na svojej stránke.

V galérii si pozrite zábery na nedávny hokejový výstup na Zobor!

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Nitra24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.