Kiska privítal hokejových majstrov z Bystrice. Týmito slovami ho pobavili, FOTO

Prezident Andrej Kiska zaviedol tradíciu, prijať každý rok víťaza ligy. Do Grassalkovičovho paláca tak v utorok zavítali aj bystrickí hokejisti, ktorí sa vďaka zisku tretieho titulu v rade opäť stretli s hlavou štátu. Prezidentovi vyčarovali aj úsmev na tvári.

„Odkedy ste prezidentom, celkom sa nám darí, trikrát sme sa stali majstrami Slovenska. Neboli by sme proti, ak by ste ešte niekedy kandidovali na prezidenta. Takto ma pobavili hokejisti Banskej Bystrice v Prezidentskom paláci, keď som im gratuloval k víťazstvu v slovenskej hokejovej lige,“ napísal na svojom oficiálnom facebookovom profile Kiska.

„Som presvedčený, že ak nebudeme mať kvalitné slovenské kluby, ktoré vychovávajú mládež, nebudeme mať ani úspešnú reprezentáciu. Aspoň takto sa im chcem poďakovať za ich prácu a výsledky. A tiež ich každý rok žiadam o to, aby nielen hrali fair play, ale aby sa tak aj správali. Práve úspešní športovci sú častokrát najväčšie vzory pre mládež,“ dodal Kiska.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Bystrica24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.