Hokejový klub vyriešil brankársku otázku: Hala vystrieda Kompas

Už počas mája informoval hokejový klub HK Poprad o novej posile na brankárskom poste. Juraj Halo získal pod Tatrami skúšobný kontrakt a Topoľčany tak potrebovali získať nového brankára.

Začiatkom júna už bolo všetko vybavené. Do brány sa vracia Erik Kompas.

„Erika netreba špeciálne predstavovať medzi fanúšikmi topoľčianskeho hokeja. V topoľčianskej bráne sme ho mohli vidieť počas sezóny 2017/2018. Uplynulú sezónu hájil farby Považskej Bystrice a od augusta sa opäť usídli v bráne topoľčianskeho tímu. Tandem bude tvoriť s Martinom Komžíkom, ktorý získa počas novej sezóny väčšiu zápasovú vyťaženosť,“ informuje klub HC Topoľčany na svojom webe.

Nakoľko sa Halo presunul do najvyššej súťaže, pre klub z Topoľčian bolo získanie nového brankára prioritou číslo jedna.

„Sme radi, že je to práve Erik Kompas, ktorý je plnohodnotným brankárom a adekvátnou náhradou za Hala. Počas novej sezóny mu prajeme veľa šťastia,“ dodáva klub z Topoľčian.

Foto: sezóna 2015/2016

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Topoľčany24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.