Ozbrojená lúpež na čerpacej stanici. Zvolenskí policajti pátrajú po páchateľovi

Polícia vo Zvolene vyšetruje lúpež na čerpacej stanici v Krupine. „V pondelok (10.6.) vo večerných hodinách páchateľ vošiel do vnútorných priestorov predajne,“ uviedla banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

„Podľa vyjadrenia pracovníčky namieril na ňu zbraň a pýtal peniaze. Potom ako mu zo strachu o život a zdravie dala do jeho igelitovej tašky peniaze, ušiel,“ pokračovala.

„Páchateľ je približne 185 cm vysoký a je štíhlej postavy. Oblečený mal sivý pulóver a čierne nohavice, obuté mal čierne topánky,“ uviedla Faltániová so slovami, že tvár si maskoval čiernou kuklou a okuliarmi, na hlave mal svetlomodrú až bielu kapucňu.

Ak ste v uvedenom čase videli v okolí čerpacej stanice na ulici Osloboditeľov podozrivú osobu, akékoľvek informácie, ktoré pomôžu prípad objasniť, oznámte ich na najbližšom útvare Policajného zboru, na linku tiesňového volania č. 158, alebo prostredníctvom facebookovej stránky polície Banskobystrického kraja: www.facebook.com/KRPZBB.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Zvolen24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.