Nehoda na R1: Vodič v smere od Nitry na Trnavu nestihol dobrzdiť

Polícia druhý júnový utorok popoludní dokumentovala dopravnú nehodu, ktorá sa stala na rýchlostnej ceste R1 v smere od Nitry na Trnavu. Informovala o tom Martina Kredatusová, hovorkyňa KR PZ v Trnave. „V pravom jazdnom pruhu sa pohybovalo nákladné auto Iveco (7,5 t) a za ním Renault Master (3,5 t),“ opisuje okolnosti nehody.

„Z dôvodu zhusťujúcej premávky začali autá brzdiť, pričom vodič Renaultu Master nedodržal bezpečnú vzdialenosť od Iveca a už nestačil ubrzdiť,“ vykresľuje vzniknutú situáciu trnavská krajská policajná hovorkyňa Martina Kredatusová.

„Narazil do neho, pričom Iveco bolo otočené o 180 stupňov a prevrátilo sa na pravý bok,“ uvádza Martina Kredatusová dodávajúc, že do toho ešte neubrzdil aj vodič VW Touran. Podľa informácií z polície sa našťastie nehoda zaobišla bez zranení a u žiadneho zo zúčastnených nebolo zistené požitie alkoholu. Rýchlostná cesta je už plne prejazdná, havarované autá boli odstránené.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Nitra24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.