Polícia rozbehla pátranie po Františkovi: Nevideli ste niekde tohto Humenčana?

Polícia sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po hľadanom Františkovi (41) z Humenného. „Je obvinený zo zločinu podvodu, v mieste trvalého bydliska sa nezdržiava a jeho pobyt nie je známy,“ uviedol Igor Pavlik, vedúci oddelenia komunikácie a prevencie Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove.

Podľa polície je František vysoký 181 – 185 cm, silnej postavy, má modré oči, krátke plavé vlasy, priamy rovný nos a vysoké čelo.

„Akékoľvek poznatky k hľadanej osobe oznámte na oddelení pátrania Okresného riaditeľstva PZ Bardejov, tel. č.: 0961 84 3371, resp. na linku 158. Informácie môžete poskytnúť aj prostredníctvom našej facebokovej stránky Policajného zboru,“ doplnil I. Pavlik.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Humenné24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.