Rekonštrukcia Kolonádového mosta začína: Dominanta Piešťan dostane novú tvár

„Ako už bolo avizované, vďaka dotácii Ministerstva kultúry SR a schválenému úveru sa uskutoční rekonštrukcia Kolonádového mosta. Realizáciu rekonštrukcie zabezpečuje Mesto Piešťany,“ uvideli Piešťany na svojej stránke.

Radnica v tejto súvislosti oznamujeme, že v termíne od 12. júna 2019 do ukončenia prác bude prechod peších a prejazd cyklistov cez Kolonádový most v obmedzenom režime.

Prechod po asfaltovej časti mosta bude podľa informácií z mestského webu úplne uzavretý po dobu troch mesiacov. „Prosíme všetkých o rešpektovanie tohto stavu v záujme plynulého priebehu prác. Za pochopenie ďakujeme,“ dodáva radnica.

Rekonštrukciu realizuje Trnavský samosprávny kraj, ktorý by mal na ňu mal celkovo vynaložiť tri milióny eur. Stavebné práce by mali trvať asi 15 mesiacov. Časť bližšie k centru by mala mať charakter informačného centra a časť bližšie ku kúpeľom by mala byť otvorená kreatívnym a tvorivým ľuďom.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Hlohovec24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.