Humenské kúpalisko otvorí svoje brány: Návštevníkov čakajú takéto novinky

Aj keď tradične sa začína letná sezóna na vonkajšom kúpalisku v Humennom 15. júna, tentoraz to bude už 12. júna. Pre Humenné 24 to uviedla Michaela Dochánová z tlačového referátu Mestského úradu v Humennom.

Novinkou pre tento rok bude podľa jej slov ohrievanie vody vonkajšieho bazéna solárnymi kolektormi. „Voda v bazéne tak bude o čosi teplejšia, avšak so spomínaným ohrevom sa začne až od 15. júna,“ uviedla Dochánová.

Ďalšími zaujímavosťami, ktoré sú pre návštevníkov pripravené a zaujmú najmä mamičky s deťmi, je rozšírenie priestoru pri detskom bŕzgalisku. „To znamená, že sa tu vymenila zámková dlažba, pribudli nové lavičky, sprchy i pergoly so sedením,“ ozrejmila Dochánová.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Videli ste tieto fotky? Takto aktuálne vyzerá rekonštruovaná mestská budova na Dubníku…

Hl. foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Humenné24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.