Neber drogy, ber hudbu 2019: V tomto ročníku sa predstavia humenskí hudobníci

Tradičná akcia pre mladých Neber drogy, ber hudbu sa v Humennom uskutoční aj tento rok. Jedná sa o jednodňový festival, ktorý je naplánovaný na 21. júna 2019. Pozrite si, na koho sa môžete tešiť…

V tomto ročníku vsadilo mesto na speváčku a kapely späté práve s Humenným. Predstavia sa humenské kapely S.P.L.N. či Jeno´S brothers. Okrem nich aj ženská kapela Girls from the moon s Humenčankou Monikou a vystúpi tiež humenská rodáčka Lea Danis.

Podujatie sa začne o 16:00 hod., vstup bude ako obvykle zdarma. Uskutoční sa pred Domom kultúry.

V minulosti vystúpili v priebehu rôznych ročníkov tohto podujatia aj Adam Ďurica, No Name, Chinaski, Chiki liki tu-a, Heľenine oči, Kristína a iní.

Jednou z vystupujúcich bude aj spomínaná Lea Danis. Pozrite si fotky z natáčania jej videoklipu, ktoré sme vám priniesli v marci tohto roku.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Hl. foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Humenné24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.