Nešťastie v okrese Humenné: Medzi Brekovom a Strážskym sa stala nehoda

„Na dopravnej nehode medzi Brekovom a mestom Strážske mali účasť dve osobné motorové vozidlá. 50-ročný vodič z Humenného bol vodičom osobného motorového vozidla zn. Škoda (vo vozidle bola aj spolujazdkyňa a to 50-ročná žena) a 45-ročný Michalovčan bol vodičom druhého osobného motorového vozidla zn. Peugeot ( tu bol spolujazdcom 49-ročný muž),“ uviedla krajská policajná hovorkyňa Jana Ligdayová.

Tá zároveň dodala, že obaja vodiči boli podrobení dychovej skúške, v oboch prípadoch bol jej výsledok negatívny.

„Pri tejto dopravnej nehode došlo k viacerým zraneniam u jej účastníkov, poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu v Humennom v prípade začal trestné stíhanie vo veci prečinu ublíženia na zdraví. Presná príčina dopravnej nehody ako aj miera zavinenia jej účastníkov je predmetom už prebiehajúceho vyšetrovania, záver bude známy až po skončení šetrenia,“ povedala Ligdayová.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Humenné24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.