Raňajky v tráve majú pokračovateľa: Myšlienku zachová Dražovský piknik

Mnohí neskrývali sklamanie, po tom čo sa organizátori rozhodli zrušiť podujatie Raňajky v tráve. Piknik v duchu impresionizmu sa tešil obľube širokého okruhu ľudí. O nepokračovaní podujatia informovali koncom apríla organizátori.

Do zabudnutia však stretnutia pri kostolíku neupadnú.

Pokračovaním podujatia bude Dražovský piknik, ktorý napíše svoju prvú kapitolu v pôvodnom termíne 30. júna od 10.00 do 15.00 h.

Nový organizátor sa rozhodol stavať na základoch obľúbeného pikniku pri Dražovskom kostolíku a zachovať aj jeho myšlienku. „Chceme zachovať toto nádherné podujatie s pohodovou atmosférou a preto sme sa rozhodli organizovať piknik pri kostolíku ako nový projekt inšpirovaný Raňajkami v tráve v podaní p. Domanovej. Od teraz pod novým názvom: Dražovský piknik,“ píše organizátor na sociálnej sieti.

Organizátor ostane aj pri dobovej atmosfére, kostýmoch, dáždnikoch a piknikových košíkoch. „Ale to najdôležitejšie je dobrá nálada, pohoda, spomaliť a užiť si nedeľný piknik s rodinou a priateľmi,“ dodáva organizátor na FB profile udalosti.

V galérii si pozrite ako vyzeral posledný ročník pôvodného podujatia Raňajky v tráve!

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Nitra24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.