Súťaž o NAJ mesto Slovenska 2019: Pozrite, ako je na tom priebežne Humenné…

Aj v roku 2019 vyhlásil portál Slovakregion zápolenie o NAJ mesto a obec Slovenska. Online hlasovanie odštartovalo 1. apríla 2019 a potrvá až do 31. októbra 2019.

Vlani sa víťazom súťaže o NAJ mesto Slovenska stal Sabinov. Striebornú priečku obsadila Spišská Nová Ves a na treťom mieste skončila Trnava. Vynikajúco sa však darilo aj Humennému, naše mesto pred rokom obsadilo 11. priečku. A ako je na tom priebežne teraz?

V konkurencii 141 miest Slovenska nateraz patrí Humennému 16. miesto. Vedie Spišská Nová Ves pred Trnavou a Púchovom.

Súťaž je však stále len vo svojej počiatočnej fáze a všetko sa ešte môže meniť. A prispieť k tomu môžete aj vy a to zahlasovaním za naše alebo aj iné mesto na spomínanom portáli.

Hlasovať môžu len registrovaní užívatelia. Každý užívateľ musí mať kompletne vyplnené registračné údaje. Registrácia je bezplatná a nezaväzujúca. Hlasovať za to isté mesto je možné maximálne jedenkrát za hodinu. Zvíťazí mesto, ktoré získa najviac hlasov a zároveň bude mať najviac užívateľov odovzdávajúcich hlas. Výsledky budú zverejnené 5. novembra 2019.

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Humenného a okolia.

Už dávnejšie sme vám priniesli fotogalériu 10 miest v Humennom, ktoré sa rozhodne oplatí navštíviť…

Hl. foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Humenné24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.