Zahrajú si Zámky opäť vo Vyšehradskom pohári? Zahraničie informuje o ich účasti

Hokejisti Nových Zámkov by sa podľa dostupných informácií mali zúčastniť aj tretieho ročníka Vyšehradského pohára. Novinkou tretej edície tohto medzinárodného podujatia má byť účasť celkov z Čiech a Poľska. Z každej krajiny sa majú v pohári predstaviť dvaja zástupcovia.

Tretí ročník Vyšehradského pohára

Vyšehradský pohár vznikol len nedávno, spoločne ho pred sezónou 2017/2018 založili slovenský a maďarský hokejový zväz. Kým premiérový ročník sa stal korisťou Nitry, na konci toho druhého sa z trofeje radovali práve Novozámčania.

Účastníci by mali byť rozdelení do dvoch skupín. Na rozdiel od predchádzajúceho ročníka to však nebude na slovenskú a maďarskú vetvu. V oboch skupinách by mal štartovať jeden zástupca z každej krajiny.

Novozámčania by sa mali predstaviť v skupine s HC RT TORAX Poruba 2011, Újpesti TE a TATRYSKI PODHALE Nowy Targ. Druhú časť štartujúcich by mali tvoriť HK Nitra, AZ Residomo Havířov, Tauron KH GKS Katowice a Ferencvárosi TC.

O účastníkoch informovali weby klubov z českej Poruby a tiež poľských celkov z Katovíc a Noweho Targu.

Sledujte nás aj na Instagrame a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Nových Zámkov a okolia.

Foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na NovéZámky24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.