Nová brankárska dvojka v HK Poprad: Juraj Halo podpísal skúšobný kontrakt

Dvadsaťštyriročný brankár prichádza z prvoligových Topoľčian, kde odchytal 120 duelov a v rámci úspešnosti zákrokov neklesol pod 94 percent. V dresoch Nitry a Martina si už zachytal aj v extralige. Informuje o tom oficiálny web popradského hokejového klubu.

Dvojnásobný účastník zimnej univerziády už naskočil aj do letnej prípravy nášho klubu. „Ja ako brankár musím na sebe pracovať celú sezónu. Som rád, že sa môžem pripravovať s novým mužstvom. Tento druh prípravy mi vôbec nevadí, dokonca to platí aj o „zaberačkách“ v posilňovni,“ potvrdzuje spokojnosť s programom v najbližších týždňoch nová akvizícia Popradu.

Sám však priznáva, že ponuka na spoluprácu s našim klubom ho prekvapila. „Kontaktoval ma tréner brankárov, či by som nemal záujem stať sa členom tohto kádra. Ostal som trochu prekvapený, že prišla ponuka práve z Popradu. Predsa len sa na východ dostávajú hráči zo západu ťažšie. Musím však dodať, že som veľmi šťastný,“ opisuje nečakanú zmenu vo vývoji kariéry Halo.

Pozrite si video z prvého tréningu, ktorý absolvovali naši chlapci v rámci letnej prípravy na novú sezónu.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Poprad24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.