Tešte sa na ručne vyrábané vecičky: V Michalovciach sa chystá hand-made burza

Už počas tohto víkendu zažijeme v Michalovciach lákavé podujatie, na ktorom si prídu na svoje milovníci zaujímavých vecí. V nedeľu 19. mája sa od 13:00 do 19:00 hod. uskutoční v Zemplínskom osvetovom stredisku hand-made burza.

Lákavé veci

Hľadáte vhodný a zaujímavý darček pre svojich blízkych alebo chcete potešiť seba samého? Potom hand made burza, organizovaná Materským centrom Drobec, je stvorená ako pre vás.

Burza sa bude konať v nedeľu 19. mája od 13:00 do 19:00 v galérii Zemplínskeho osvetového strediska v Michalovciach.

Návštevníci sa môžu tešiť na najrôznejšie ručne vyrábané veci. Chýbať nebudú zaujímavé predmety plné originálnych prvkov.

Predaj aj kúpa

Ak máte radi veci, ktoré v sebe skrývajú nevšednosť a kreativitu, na spomínanej burze si môžete prísť na svoje. Stretnú sa na nej nadaní ľudia, ktorí budú prezentovať a ponúkať svoju tvorbu a možno vás aj inšpirujú.

V prípade, že chcete vašu tvorbu ponúknuť na predaj, bližšie informácie vám poskytnú na mcdrobec@centrum.sk

Sledujte nás aj na našom Facebooku, Instagrame a Twitteri a nenechajte si ujsť ďalší zaujímavý obsah z Michaloviec a okolia.

V priloženej fotogalérii si môžete pozrieť zábery z nedávnej Knižnej zóny bez peňazí v Michalovciach.

Hl. foto: ilustračné

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Michalovce24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.