Benefičný obchodík, vegan dobroty a mačičky: Štartuje Blšací mačák vo švábovskom útulku

Blšací mačák bude tento rok síce prvou, ale celkovo už piatou úspešnou a obľúbenou akciou útulku Cesty za domovom vo Švábovciach. Každý, kto chce pomôcť opusteným zvieratkám, tu v benefičnom obchodíku nakúpi parádne veci. A toho, kto si chce len tak posedieť a pochutnať si na niečom dobrom, poteší vegan kaviarnička.

„V kaviarničke budú samé dobrotky. Od kávičky po úžasné koláčiky, ktoré každému, kto prišiel a ochutnal, veľmi chutili,“ pozýva na Blšací mačák predsedníčka OZ Cesta za domovom Lenka Zolnierčiková s tým, že chýbať nebude ani maľovanie na tvár pre detičky a najmä, to najhlavnejšie, útulkové mačičky, ktoré budú návštevníkom robiť po celý čas spoločnosť.

„Tiež sa na všetkých veľmi tešia naši havkáči, ktorí si tento deň nesmierne užívajú, pretože sa vždy všetci dostali na prechádzku,“ prezradila Lenka a dodala, že Blšací mačák sa bude konať v sobotu 18. mája od 10:00 do 16:00.

Prečítajte si úplnú verziu článku s fotogalériami, videami a ďalším obsahom na Poprad24.sk (pri zobrazení úplnej verzie budú účtované využité dáta)

S našim najobľúbenejším dátovým balíkom GIGA s obnovou získate až 1 GB dát len za 2€ / 30 dní. Stačí poslať SMS v tvare: GIGA na číslo 950.

Ak dátový balík nebudete potrebovať, pošlite SMS v tvare: GIGA STOP na číslo 950.